<$BlogRSDUrl$>

vrijdag 31 oktober 2003

Single Luck 

Fantastisch progamma. Single Luck van de NPS. Hoe is het nu met die mensen die een hit hadden en waarvan we daarna niks meer hebben gehoord. One-hit-wonders. Vandaag was If I had words van Yvonne Keeley en Scott Fitzgerald. (Ik heb hem nog op single) Het bekende verhaal, iedereen was er met het geld van door. Meestal gaan er ook nog wel een paar ten onder aan drugs en/of drank. Ruzie komt ook heel vaak voor. Of het lukt gewoon niet om een opvolger te maken. Deze aflevering was heel goed, sommigen zijn juweeltjes. Kung Fu fighting van Carl Douglas is de meest briljante van de serie. 'Ach we hadden nog een B-kantje nodig. De platenmaatschappij maakte er een A-kantje van en dacht er wel 3000 te kunnen verkopen. Dan waren ze uit de kosten.' Het werden er 3 miljoen. Gelukkig zijn al die one-hit-wonders nu te koop. De CD is zelfs in Nederland gemaakt. Met Carl Douglas en ook de groep die in het begin van Resevoir Dogs wordt genoemd door de DJ als de titels beginnen en waarvan ik de naam nu even niet weet. Hij wordt afgekondigd en daarna komt Little Green Bag. Die dus.

donderdag 30 oktober 2003

Tiesto 

Wederom is DJ Tiesto uitgeroepen tot beste DJ van de wereld. Leuk voor hem, maar over 5 jaar weet niemand meer wie dat is. Ik bedoel, wie weet nou nog wie Jan Akkerman is. (Ik wel gelukkig, ooit uitgeroepen tot beste gitarist ter wereld. Voor Eric Clapton, die de negen(!) jaar ervoor tot beste werd uitgeroepen. Briljant in de Andre Hazes film). Maar de nieuwe jongens staan te trappelen. Wie, DJ Ridicule, DJ Dishy D. en DJ Gonzo, nu nog onbekend, maar over vijf jaar net zo bekend als Tiesto. En van wie had je dat ook alweer. Precies... dus surf nu snel naar www.a-d-r-enaline.tk of klik op de link en dan kan jij later zeggen, ik kende ze al toen ze nog in foute kroegen en in de Stads(geen)gehoorzaal draaide. Dus Tiesto, maak je borst maar nat.

woensdag 29 oktober 2003

Oefenpaal en geomagnetische storm 

Zomaar een woensdag en dan wordt de Nederlandse taal weer verrijkt met twee nieuwe woorden. Allereerst oefenpaal. Op de voorpagina van de telegraaf stond Denise Mulder, wereldkampioene paaldansen. Zij poseerde op haar oefenpaal in haar tuin. Gelukkig was het een mooie zomer, dus ze heeft flink kunnen oefenen.
Toen tijdens het zes uur journaal kwam Erwin Krol nog eens met een geomagnetische storm. Het heeft iets met de zon te maken en stormen op de zon. Hij is dan een beetje oververhit. Is ook wel logisch. Heeft natuurlijk de hele zomer de training op de oefenpaal moeten aanschouwen. Zo'n storm kan wel een hoop ellende op aarde veroorzaken. En inderdaad, vanmiddag kon ik niet on-line komen. Gelukkig is Erwin Krol de first line of defense

dinsdag 28 oktober 2003

Heren hockey team (2) 

Bellaart heeft toch ontslag genomen. Hij heeft gelijk. Laat ze het daar maar uitzoeken. Het ergste is nu dat de bende van Zes nu opeens spijt heeft en dat ze het misschien 'wel erg hard en persoonlijk' hadden aangepakt. Maar toch graag weer terug in Oranje. Ik denk dat ze iets teveel naar de voetballers hebben gekeken en dat ze ook wel zoiets voor elkaar konden krijgen. Toch te weinig lijntjes bij de pers en geen duidelijke kampen. De voetbalpers begreep er helemaal weinig van en konden slechts met de cliche's als 'de hockeybond drukt een punt' en 'terwijl ze lallend een brief schreven'. En verbaast zijn dat hier wel een bond is die achter zijn trainer blijft staan. Over een ding is iedereen het eens. Er zijn alleen verliezers. Opvolger... geen idee, misschien Jacques Brinkman. Ik heb mijn eerste post over dit onderwerp als brief naar de hockeymagazine (in tegenstelling tot de Voetbal International geen Donald Duck voor volwassen) gemeeld en kreeg een opmerkelijk antwoord....
Dank voor uw ingezonden brief. Helaas heb ik 'm niet kunnen plaatsen in HM
van aanstaande vrijdag, maar wellicht dat we er in het daarop volgende nr
nog iets mee kunnen doen. Overigens ben ik het met name wat betreft uw
kritiek op Lomans geheel met u eens. 'Eigenlijk hebben we in Duitsland
verloren, want ten onrechte werd een doelpunt afgekeurd.' Een wel heel
ingewikkelde kronkel om je gelijk te willen halen.
Met vriendelijke groeten,

Bart Schenkels
Hoofdredacteur Hockey Magazine


Denk dat Johan Derksen (hoofdredacteur VI) niet zo terug zou schrijven als ik kritiek op Johan Cruyff zou hebben.
Wordt waarschijnlijk wel vervolgd.


maandag 27 oktober 2003

Verslag van de fusieclub 

Het is maandag dus.......

Fusieclub Heren VI – Hudito X

Allereerst het belangrijkste nieuws. Er is weer een nieuwe telg toegevoegd aan de nu al legendarische jeugdopleiding van de fusieclub. Erik P. heeft een dochter gekregen. 100% Isis. Van harte gefeliciteerd, ook aan de rest van de familie. Dan nu de wedstrijd. Het was een op een tijdstip dat zelfs de Johan Maasbach uitzendingen nog niet waren begonnen. Of zoals PEP zei: ‘Niet echt een herentijd!’ Opvallend was het wel dat het heerlijk weer was en geen regen (een paar druppels). Verkenners meldden de fusieclub dat Hudito al om 09:00 ongeduldig zat te wachten. We komen heus wel.
Na de korfbal uitslag van vorige week was er hoop op resultaat. Hudito had een coach, een fysio, een looptrainer en een manager, dat maakte wel indruk. Toba interesseerde dit niks en maakte na een juweel van een pass van Douwe. Er werd lang stand gehouden, maar de ruststand was toch 1 –4, wat op het scorebord goed te zien was. Zoals ook de tijdwaarneming.
De tweede helft kwam de gele vechtmachine toch weer bovendrijven. Jurriaan kwam weer in het veld, de eerste helft had hij zich bezig gehouden met de jeugdopleiding. Vechten, bikkelen, alles werd gedaan, maar kansen moeten ook benut worden. Eindstand 2 – 6. Ronnie is weer alleen topscoorder met 4 goals. De stijgende lijn blijft zichtbaar. Volgende week thuis. Dan gaan we vlammen.
K. Westerhuis (reageren? Westerhuis@forpresident.com)
PS Op maandag is dit verhaal al te lezen op www.bj-inc.nl
PS2. Mijn reactie op het gedoe rond de herenhockeyploeg. Surf naar www.bj-inc.nl

zondag 26 oktober 2003

World Series 

Florida (lees Miami) heeft de World Series gewonnen. De grote favorieten, de Yankees, werden in eigen huis met 0-2 verslagen. Knap van Florida. Ze bestaan pas 11 jaar en dit is hun tweede titel. Dus nu maar het basketbal. De NBA begint ook bijna weer en dit jaar spelen er twee Nederlanders. Dan Gadzuric bij de Milwaukee Bucks en Francisco Elson bij de Denver Nuggets. Probeer het te gaan volgen... wie weet wat voor een verrassingen er komen!!

zaterdag 25 oktober 2003

Hockeywereld 

De hockeywereld is in rep en roer. Internationals zijn in opstand gekomen en de bondscoach moet weg. Hij zou niet geschikt zijn het nationale team te begeleiden enz, enz. Drie jaar geleden moest Maurits Hendriks weg want die was te strak, te veel regels etc. Ondanks Olympisch goud zeiden de hockeyers: 'Dit nooit meer!' Bellaart was wat jovialer. Nu blijkt dat de internationals al veel langer moeite hadden met Bellaart. En komen ze met allerlei verwijten. Hij heeft al twee jaar geen training meer gegeven, is daar totaal ongeschikt voor. Het laffe vind ik dat ze nu komen met die kritiek, na de slechte prestaties op het EK, en niet bijvoorbeeld na de Champions Trophy, waar zo glorieus gewonnen werd. In een interview gisteren op televisie zeiden Bram Lomans en Jeroen Delmee dat het toernooi ook niet zo sterk bezet was. Vreemd dat ze dat nu pas zeggen. Als je kritiek hebt is het erg makkelijk om er mee te komen als het even tegen zit. De bond blijft achter haar coach staan en dat siert hen, ongeacht de kwaliteiten van de coach. 'Geen enkele speler is groter dan de club,' zou Ton Boot zeggen. Verder komen de spelers nu niet meer voor het nationale team uit. 1200 interlands minder in de selectie. Dit gaat het hockey-oranje volgens hun veel problemen geven. Dit argument is opmerkelijk, want bij het andere oranje is de discussie juist dat de routiniers de doorstroming van de jeugd belemmeren. En waarschijnlijk was de coach er hier wel uitgevlogen. Wat meer lijntjes naar de pers, zaakwaarnemers die zich overal mee bemoeien en toch nog meer impact.
Het ergste is dat beide partijen nu zieltjes aan het winnen zijn en de overige spelers onder druk aan het zetten zijn. De KNHB belt en de 'Bende van Zes' belt en belt. Ik vind dat hockey-oranje gewoon door moet gaan zonder de zes. Volgens mij loopt er nog wel genoeg kwaliteit rond op de Nederlandse hockeyvelden. En Guus Vogels is geen Ronald Jansen, Lomans geen Bovenlander. (Volgens mij staat hij erin omdat de interchange regel is afgeschaft.) Eigenlijk moeten ze niet zeuren. Ze hebben ook geen namen genoemd voor een opvolger. Als ze zo sfeergevoelig zijn, moeten ze maar een cafe beginnen of zo. Of zoals Karch Kiraly, waarschijnlijk de beste volleyballler ooit, zei over de perikelen rond het Nederlands volleybalteam. (Ron Zwerver wilde af van coach Brokking en Ari Selinger terug). 'Je bent wel heel zielig als je prestaties afhankelijk zijn van een coach!'

vrijdag 24 oktober 2003

Sportwereld 

Las in de Sport International dat er een boekje is uitgekomen over Bep van Klaveren. Neerlands enige Olympische kampioen boksen. De man van de briljante ontmoeting met Al Capone.
AC:Jij gaat neer in de 4 ronde
BvK: En wie ben jij dan wel?
AC: Ik ben Al Capone, koning van Chicago
BvK: En ik ben Bep van Klaveren, The Dutch Windmill en ik ga niet neer.
(Beetje vrije interpretatie van de dialoog) Kon het boekje bij geen enkele webwinkel bestellen, maar ontdekte wel een hele coole site (voor de liefhebbers). Na 100 jaar Tour de France ben ik helemaal verslaafd aan boeken over fietsen en eigenlijk ook andere sport. De topper tot nu toe is Van Santander tot Santander van Peter Winnen. En bij Sportwereld hebben ze echt veel!! En ik moet nog zoveel lezen. En dan blijkt het bedrijf ook nog in Oegstgeest te zitten. Om de hoek!

donderdag 23 oktober 2003

De Fabriek. 

Na alle voetbal, wielrennen en andere gebeurtenissen op donderdag eindelijk weer de Fabriek. Hollands Drama waar in 1981 iedereen voor thuis bleef. Leuk om nu weer te zien, scenes die langer dan een minuut duren. En al die fantastische stereotypen. Directeur rijdt in een Mercedes, het lagere personeel op een brommer. Elke persoon heeft een eigen huis en er zijn meerdere kroegen. Voor de GTST-generatie, waarbij alle soapies bij elkaar in huis wonen en alleen na een aflevering van Eigen Huis en Tuin opeens een nieuwe woonkamer hebben, is dit uniek. Geen computers, geen mobiele telefoons. Geweldig. Knullige details. Veel moeilijke termen als het om financien gaat. En dan zaken doen met Slavenburgs bank, een bank later ook nog al opmerkelijke bankiersgewoonten op nahield. Dus gewoon kijken.

woensdag 22 oktober 2003

Concorde 

A.S. vrijdag is de laatste vlucht van de Concorde Zonde dat dit mooie vliegtuig, waarschijnlijk het beroemdste vliegtuig in de wereld, niet meer vliegt. Ontwikkeld in de jaren zestig, toen het geloof in de technische vooruitgang oneindig was, maar nu eigenlijk achterhaald. Te duur in onderhoud. Gebruikt teveel brandstof. Ik heb hem zelf een keer zien vliegen, hoewel hij eigenlijk niet mocht vliegen boven Nederland. Vrijdag landen er drie op Heatrow, na elkaar, waarna er voor de passagiers nog een kleine receptie wordt gehouden. En dan is het over...
Een ander idee uit die tijd is veel succesvoller. De TGV. Ook bedacht met hetzelfde geloof en hoewel het concept is aangepast in de loop der jaren, zeer succesvol. Zo succesvol dat heel Nederland er nu ook voor op de schop moet. Heb er ook mee gereisd. Het is echt super. Nog niet sneller dan het geluid, maar wie weet wat nog komt.

dinsdag 21 oktober 2003

Kardinalen 

Tijdens het acht uur journaal vertelde Sacha de Boer dat alle kardinalen in Rome waren voor het 25-jarige jubileum van de Paus. En zo vermeldde zij: 'Misschien zit zijn opvolger wel tussen de kardinalen!' Lijkt mij wel ja, want de kardinalen kiezen altijd de nieuwe paus uit hun midden. Kardinale fout of slecht geschreven tekst?

maandag 20 oktober 2003

Heren VI Fusieclub 

Hier het nieuwe verslag van Alecto Heren VI Fusieclub.

Heren VI Fusieclub – Dopie 4 – 8.

De trouwe lezer viel de uitslag al op. ‘Hebben jullie korfbal gespeeld?’ sprak een verbaasde spelersvrouw. Het was echt hockey. Drie punten moesten er gehaald worden in Delft. Helaas een inhaalweekend, dus de selectie was flink uitgedund. Kwaliteit werd ingevlogen uit heel Nederland, Eindhoven, Den Bosch, Alkemade etc. Die punten moesten gehaald worden. Een gelegenheidsverdediging werd in elkaar gedraaid en de scherpte leek alom aanwezig. Ronnie was thuisgebleven, dus daar kon het niet aan liggen, en inderdaad hij scoorde al heel snel 0-1.
Al gauw bleek echter dat Dopie ook voor drie punten was gekomen en ook flink wat kwaliteit had ingekocht. Maurits was scherp aan het keepen, toch wist Dopie er nog twee in te prikken. Pimmuh maakte na een fraaie counter nog 2–2. De witte condor van de Andes van Dopie (gezien zijn lengte meer de witte kolibrie van de Andes) scoorde 2–3 en Koko bepaalde ruststand op 3-3. De fusieclub dacht echter dat de wedstrijd toen gespeeld was en de tweede helft was alle scherpte weg en liep Dopie uit naar 3–8. Koko maakte nog 4-8, na een fraaie pass van Uncle Jesse. Nog geen punten, maar zoals een Oost-Duitse schaatscoach al zei nadat Yvonne van Gennip de Oost-Duitse schaatsploeg alle hoeken van de baan had laten zien: ‘Man sall optimistisch bleiben’. Vijf kansen, vier goals en eindelijk weer gescoord.
K. Westerhuis (reageren westerhuis@forpresident.com)
PS: Elke maandagavond is het laatste verslag al te lezen op www.bj-inc.nl Surf er gewoon eens langs.
PS2: Het publiek was weer de grootste winnaar.

A.S. Zondag uit om half tien op Hudito

zondag 19 oktober 2003

Peter R. de Vries 

Peter R. de Vries is nu doorgedrongen tot de top van de bekende Nederlanders. Zelfs Jiskefet doet een parodie op hem. En vanmiddag zat hij ook nog bij Holland Sport. Go Peter....

zaterdag 18 oktober 2003

Expeditie Robinson 

Vol verwachting zondag avond klaar zitten, dan komt je schoonmoeder binnen. 'Hoi, deze week gaat dinges eruit!' Hoe weet ze dat? Je komt elkaar tegen bij de AVRO. Bedankt! Gelukkig, voor de echte fan is er nu zelfs een startpagina. Zelf heb ik het eigenlijk nog nooit gezien.....

vrijdag 17 oktober 2003

Clash of the Titans 

De Yankees trokken vannacht toch aan het langste eind. Na 11 innings was het over voor de Sox. The Curse of the Bambino blijft toch nog weer een jaar staan. Yankees hadden net wat meer kwaliteit en de ervaring hoe met deze druk om te gaan. Ze gaan nu voor hun 27e(!) World Series titel. En toch weer favoriet. Ze zijn de succesvolste team in de geschiedenis van de Amerikaanse sport. De Marlins bestaan pas 11 jaar en hebben toch al een World Series op hun naam staan. Opmerkelijk, de eigenaar van de Marlins was toen Wayne Huizinga (inderdaad van Nederlandse afkomst). De man die begon als vuilnisman in Chicago, de Blockbusterketen oprichtte en nu de eigenaar is of was van Autonation, de Florida Panthers en de Miami Dolphins. Blijf de World Series volgen.....

Gat in de markt. 

Eindelijk het gat in de markt gevonden. De Schoonouders Doorlichtings Dienst. Ben je bang voor je schoonouders, dan stuur je de SDD erop af. Zij testen de schoonouders en kunnen je vertellen wat je wel en wat je vooral niet moet doen. En reken maar, dat na de test jij als heel normaal wordt beschouwd. In de doorlichting wordt gauw gezocht naar de irritatiegrens en op subtiele wijze allerlei tests uitgevoerd. Wat als je de urn met de as van oma omgooit. Altijd oneens zijn met de schoonvader. Dus interesse..... laat het mij even weten.

Een jubilaris, gefeliciteerd, hij is vandaag 25 jaar bij de zaak.

Yankees - Red Sox 3 - 3. Beslissende wedstrijd is vannacht. Go Sox!!!

woensdag 15 oktober 2003

Bordspelen 

Nu de avonden weer kouder worden, is het tijd om de bordspelen weer uit de kast te halen. Mens erger je niet, Monopoly en tegenwoordig Kolonisten of Machiavelli. In de USA hebben ze nu een nieuwe variant van Monopoly, namelijk Ghettopoly. Geen hotels, maar drugspanden, geen schoonheidswedstrijden, maar overvallen. Je kan wel de bank overvallen. En er zijn andere spellen in voorbereiding.... Hoodopoly, Hiphopopoly. Hou het zelf toch maar bij klaverjassen (Amsterdams of Rotterdams)...

dinsdag 14 oktober 2003

Look-a-like 

Als ik naar Champions League voetbal kijk valt het mij al jaren op. Geen enkele verslaggever die er ooit wat van zegt, en dat terwijl je toch een hoop geouwehoer tijdens zo'n wedstrijd krijgt te horen. In komkommertijd moet er toch een item over te maken zijn. Maar het kan zijn dat de betrokkenen niet willen. Wat mij opvalt? De gelijkenis van Harmen Siezen met Marcello Lippi. Tweelingbroers zouden het kunnen zijn. Daarom voor de duidelijkheid...... Bizar toch?! En wat langer zoeken en je vindt foto's waar ze nog meer op elkaar lijken. Dus waneer eindelijk dat tv-programma Harmen meets Marcello?

Red Sox - Yankees 2 - 2. Vanavond Game 5.

maandag 13 oktober 2003

Verslag 

Vanaf deze maandag, elke week (als er gespeeld is) het verslag van de wedstrijd van de fusieclub Heren VI. Nu al op het net, woensdag pas in de bus.

Fusieclub Heren VI - Rijswijk 3 0 – 7.

Het opmerkelijkste van deze dag was dat de tegenstander deze keer wel kwam opdagen. De fusieclub was zo goed als compleet en het was ook mooi weer. Een blik op de ranglijst leerde de fusieclub dat ook Rijswijk tweede stond. Van boven wel te verstaan. Toch was de fusieclub vastbesloten om de ouderwetse vechtmachine weer van stal te halen. Daar was het ook wel het weer naar. Helaas bleek Rijswijk toch ook niet naar Leiderdorp gekomen om genieten van het landelijke leven. Ze waren toch wel heel handig en wisten op de een of andere manier telkens weer de vrije man te vinden. Gelukkig stond keeper Erik er ook niet om vliegen te vangen en de fusieclub wist nog heel lang de nul te houden. Echte kansen kregen we echter niet en de verdediging moest ver terug. Daarom was de ruststand van 0 – 3 wel terecht. Normaal gesproken is de fusieclub in de tweede helft beter, maar het was het allemaal net niet. Ballen sprongen van sticks, telkens een voetje en passes die net niet aankwamen. De vechtmachine bleef draaien, het was niet genoeg. Een kans van Ger na een goed uitgespeelde aanval, een dubbele tip-in van Uncle Jesse en Koko, het mocht niet baten. 0 – 7 toch komt er een constante lijn in het spel van de fusieclub. Volgende week een inhaalwedstrijd, dan gaat de fusieclub de punten in Delft ophalen.
K. Westerhuis
PS. Redactie… het is Bartchelor en niet Bachelor.
PS2 Vanaf deze week, op maandagavond is het verslag van de fusieclub al te lezen op www.bj-inc.nl

Dat nu dus elke week!!!

zondag 12 oktober 2003

WK-Wielrennen 

Lekker hockeyweertje, dus zo naar het veld. Het is alweer een tijdje geleden. Samen met the Freeze even vlammen. Dan vanavond het WK-Wielrennen (er worden wat WK's afgewerkt dit weekend.) Mijn favoriet, Paolo Bettini, maar vlak ook Zabel niet uit. Het is de kunst van het wachten.... Yankees hebben een 2-1 voorsprong genomen, wie weet wat er nog gaat gebeuren. De Cubs gaan wel lekker, mooi stadion dat Wrigley-field (Inderdaad, de naamgever is de kauwgum-gigant.)

zaterdag 11 oktober 2003

WK Rugby 

Dit weekeinde is in Australie het WK-Rugby begonnen. Een toernooi dat maar liefst zes weken duurt (!). Dus zijn de mannen erg lang van huis. (En dan die voetballers maar klagen.) Er zijn twee absolute topfavorieten: Engeland en Nieuw Zeeland. De bekendste rugbyer ter wereld, Jonah Lomu, is er niet bij, maar ik heb een nieuwe ster gekozen voor dit toernooi en wel.... Kees Meeuws. Inderdaad een Nederlandse vader en een Maori moeder. Hij schijnt zelfs al een keer in Nederland geweest te zijn(!). In Nieuw-Zeeland een grootheid, nu de rest van de wereld nog. Goede tweede is Joost van der Westhuizen van Zuid-Afrika. Opmerkelijk tot slot.... Nog nooit heeft een land van het Noordelijk halfrond de wereldtitel rugby gewonnen.
Oh ja.. Yankees - Red Sox 1 - 1. Vanavond het duel tussen Martinez en Clemens.

donderdag 9 oktober 2003

Red Sox 

The Sox winnen eerste wedstrijd in New York!!! 2 -5. En wat zij de kenner? Yankee Stadium vs. Fenway Park: The team that pulls off a win at the other's home you'd think would be in the driver's seat. Dus go Sox, als the Curse maar niet weer op gaat spelen!!!! Later meer......

woensdag 8 oktober 2003

Dieet 

Na een lange feestweek met 3-oktober , een vrijgezellenfeest en een verjaardag toch weer op de weegschaal gaan staan en wat bleek... in een week 1,5 kilo afgevallen. Een gat in de markt? Het 3-oktoberdieet. Hutspot met klapstuk, haring met wittebrood, liters bier, gyros van Spiros, Farm Frites, veel vietnamese loempia's, weinig slaap. Dat moet toch vol te houden zijn! Was al langer bezig, totale score nu 5,5 kilo. Daarom tot slot nog een boekentip... Koken op 3 oktober van Anne Scheepmaker. ISBN 90-6291-553-1

dinsdag 7 oktober 2003

The Curse 

De World Series naderen hun ontknoping. Maar nu in de halve finales staat een interessante ontmoeting op het programma, Boston Red Sox tegen de New York Yankees. Voor Boston spannend. Zij vechten sinds 1918 tegen The Curse. In 1918 wonnen de Red Sox voor het laatst de World Series. Het jaar erna verkochten zij hun talentvolle speler Babe Ruth aan de.... New York Yankees. .The Babe zou uitgroeien tot een van de grootste honkballers ooit en met de Yankees veel prijzen winnen. Zijn bijnaam The Sultan of Swat, The Babe is nog steeds in de toppen van vele statistieken te vinden. Dankzij hem trokken de Yankees zoveel publiek dat zij Yankee Stadium konden bouwen. In de volksmond heet het stadion nog steeds 'The House that Ruth built' En in Boston hebben ze geen World Series meer gezien. Hij had dus nooit verkocht mogen worden en sindsdien rust er een vloek op de club. Ze zijn er een paar keer dichtbij geweest, maar op de beslissende momenten werden er altijd tragische fouten gemaakt door Red Sox spelers, terwijl de overwinning eigenlijk al binnen was. Wat het nu gaat worden? Daarvoor toch maar een kenner aan het woord.... Ik hoop op de Red Sox. Morgennacht de eerste wedstrijd!!! We zullen het op de voet volgen.

maandag 6 oktober 2003

Postbank 

Een heel lang en druk weekend, zelfs Poldersurvival gedaan en heel erg nat geworden. (Het weer was iets stormachtiger dan de foto's doen vermoeden) en vandaag de email maar weer eens geopend. Weer een meeltje van de Postbank. Begint met de volgende tekst:

Blijf gratis op de hoogte en ontvang een fraai welkomstgeschenk

Geachte heer/mevrouw,

Enige tijd geleden stuurde u ons een e-mail met een vraag of suggestie. Nu hebben wij een suggestie voor u!
Regel uw bankzaken nog beter. Met Postbank Nieuws Extra....enzovoort.


Ik heb inderdaad twee maanden geleden een vraag aan de Postbank gesteld, weet niet eens meer wat ik heb gevraagd. Deze meel heb ik ondertussen drie keer gehad. En bedankt voor de suggestie. Maar krijg ik nu ooit nog eens antwoord op mijn vraag? Of moet ik mij dan eerst abonneren op een nieuwsbrief?

vrijdag 3 oktober 2003

Straks een lekkere koude klets uit een glas....

donderdag 2 oktober 2003

We have ignition and lift off (of te wel komt ie, komt ie gaat ieeee)

woensdag 1 oktober 2003

Dan Gadzuric 

In het maandblad Sport International een interview met Dan Gadzuric, een van de twee Nederlanders die in de NBA spelen. Zijn 'ontdekker' Ben Ponsioen zegt in dit interview:'Met genetische manipulatie kan je fysiek gezien geen betere basketballer maken. Dans moeder komt uit Joegoslavie en zijn vader uit St. Vincent.' Een superster van dit moment, Tim Duncan, komt ook uit dit gebied. Maar het mooiste van alles is dat ik Gadzuric in het echt bezig heb gezien, en wel in Leiderdorp. Samen met thefreeze gekeken en hij heeft nog wat snoeiharde dunks gefilmd. En oh ja, ben ook nog met hem op de foto gegaan. (Het is te zien hoe blij ik ben met de foto van mijn eerste NBA-ster.)

Tot slot, nog even over gisteren. Het bleek dat er wat mensen langs elkaar heen hadden gepraat en elkaar verkeerd hadden begrepen. De 58 kratten waren als compensatie voor de afboeking die wij bij een eerdere lokale actie hadden gemaakt. Het is normaal dat die in goederen en niet in geld wordt gegeven. Blijf wel achter het principe van mijn verhaal staan, want er zijn wel eens meer geldprijzen uitgedeeld, waar je nooit meer iets van hoorde. En misschien moeten wij af en toe wat beter luisteren en wat betere vragen stellen. Nog 1 dag..........

This page is powered by Blogger. Isn't yours?